„Vėtrungių kelias“ tai - pažintinis kultūros kelias, kviečiantis keliauti po Mažosios Lietuvos etnografinį regioną. 

Žaidimą kviečiame pradėti apsilankius viename iš Vakarų Lietuvos turizmo informacijos centrų, gavus jame specialų žaidimo albumą. Jo turinį rinkite keliaudami po Mažąją Lietuvą.

Kiekviename „Vėtrungių kelio“ taške Jūsų albumo kolekciją papildys teminiai žaidimo atvirukai. Aplankę visus žaidimo taškus, ne tik pamatysite įdomiausias Mažosios Lietuvos vietas, tačiau sužinosite apie jas daug įdomaus, išgirsite legendas ir susipažinsite su istorija! Apkeliavę visas žaidimo vietoves, užpildysite savo albumą 36 pasakojimais, o savo knygų lentyną praturtinsite puikiu suvenyriniu leidiniu, priminsiančiu apie apkeliautas Mažosios Lietuvos etnografinio regiono vietoves!

Šį žaidimo sezoną „Vėtrungių kelias“ siūlo tris temines keliones:

1.      „Vėtrungių kelio“ LEGENDOS kviečia Jus aplankyti 6 legendomis apipintas vietoves ir užpildyti savo albumą „legendomis“ – 12 atvirukų su Mažosios Lietuvos padavimais.

2.      „Vėtrungių kelio“ LAIVAI kelionės metu susipažinsite su XIX-XX a. Mažosios Lietuvos vandens transporto priemonėmis ir kitais laivybos objektais,  pamatysite juos iš arčiau ir sukaupsite dar vieną savo albumo kolekciją.

3.      „Vėtrungių kelio“ SKONIAI siūlo susipažinti ir paragauti kulinarinio paveldo patiekalų, pagamintų pagal autentiškus šio krašto receptus. Keliaukite ir surinkite 12 atvirukų – receptų.

Savo kelionės įspūdžiais mielai kviečiame dalintis žaidimo Facebook paskyroje: Vėtrungių kelio žaidimas | 2020 sezonas.

 

Žaidimo pradžia 2020 m. birželio 26 d., pabaiga – 2020 m. rugsėjo 27 d. (suvenyrinių žaidimo albumų kiekis ribotas).

„Vėtrungių kelio“ operatorius: tel.: 8 671 28200, 8 670 37770, „Facebook“ – @vėtrungiukelias arba info@vetrungiukelias.lt

 

×