NERINGA

SVARBU! - Dėl vykdomos Neringos turizmo informacijos centro renovacijos, "Vėtrungių kelio" dėžutę Nidoje rasite prie Kuršių nerijos istorijos muziejaus, Pamario g. 53 

Labas, „Vėtrungių kelio“ dalyvi!  Kviečiame leistis į kelionę po vieną gražiausių kurortų Lietuvos pajūryje ir artimiau susipažinti su Neringa bei jos gyvenvietėmis. Lankytinų objektų maršrutas nuves išskirtiniu gamtos ir kultūros taku.

TAISYKLĖS

Norėdami rinkti žaidimo taškus ir laimėti įsteigtus prizus keliaukite ir atraskite Neringos lankytinus objektus. Kiekvieno objekto koordinates rasite  žaidimo žemėlapyje žemiau. Atvykote prie lankytino žaidimo objekto? Viskas, ką turite padaryti, tai:

  1. Prisijunkite prie „Vėtrungių kelio“ interneto svetainės ir savo dalyvio paskyroje (prie atrasto žaidimo objekto) spauskite mygtuką –  „RADAU“. Sistemai išanalizavus lokaciją, Jums bus įskaitytas taškas (įsitikinkite, kad Jūsų įrenginyje veikia mobiliojo ryšio ir GPS signalas*).
  2. Dar vieną tašką Klaipėdos r. „Vėtrungių kelyje“ pelnysite apsilankę žaidime dalyvaujančiose kavinėse/ restoranuose ir paragavus kulinario paveldo patiekalo (nepamirškite prie aplankytos kavinės, žaidimo svetainėje, paspausti mygtuką „RADAU“) **.
  3. Įveikus visą maršrutą Neringoje ir surinkus visus galimus taškus, į savo el.pašto dėžutę gausite pranešimą su nurodymais, kur ir kaip atsiimti Jums priklausantį prizą.  

----------------------------------------------------------------------

* Nepavykus pažymėti atrasto lankytino objekto (dėl sistemos, interneto ir kt. tech. kliūčių), tašką sistemoje gali patvirtinti žaidimo administratorius – el.p. info@vetrungiukelias.lt , gavus nuotraukas, įrodančias, jog dalyvis aplankė objektą.

** Nepriklausomai nuo to, kiek siūlomų kavinių/ restoranų žaidėjas aplankys – kulinarinio paveldo objektų kategorijoje galima pelnyti vieną tašką.

Kelionės įspūdžiais kviečiame dalintis Facebook paskyroje @Vėtrungiųkelias2021 

  • Kavinė „Sena sodyba“ Nidoje
  • Restoranas „Žuvelė“ Juodkrantėje
  • Nida
  • Juodkrantė
  • Pervalka
  • Preila
  • Užpustyti kaimai
×