Šiemet žaidimo dalyviams siūlome pasijusti istorijos detektyvais ir išbandyti savo pastabumą dalyvaujant Vėtrungių kelio žaidime

„KADA VAKAR TAMPA ŠIANDIEN“

Ką vadiname „Bebrų taku“ ?  Kaip atrodė pirmasis Pamario švyturys? Kur išsipildo visi troškimai? Dar daugiau istorijų ir paslapčių Jums  žada šių metų „Vėtrungių kelio“ žaidimas

 

TAISYKLĖS

 

1. Žaidimo pradžia birželio 26 d., pabaiga – rugsėjo 27 d.

2. Žaidime gali dalyvauti visos Lietuvos gyventojai ir turistai iš kitų šalių. Dalyvių amžius neribojamas.  

4. Norite dalyvauti žaidime? Registruokitės interneto svetainėje www.vetrungiukelias.lt

5. Svetainėje rasite žaidimo žemėlapį, kuriame pažymėtos žaidimo vietovės – miestai. Kiekvienoje vietovėje pateiktos senos fotografijos su žaidimo objektais.

6. Atvykę į vieną iš žaidimo vietovių, suraskite šiandien išlikusį, senoje fotografijoje užfiksuotą objektą ir prie jo nusifotografuokite.

7. Nuotraukas įkelkite į savo žaidimo paskyrą svetainėje www.vetrungiukelias.lt. Tai padaryti galima prisijungus skiltyje „Mano vėtrungės“. Žaidimo objekto ir Jūsų nuotraukos numeracija turi sutapti.

7.  Prizus laimės dalyviai, suradę, atpažinę ir nufotografavę  daugiausiai (bet ne mažiau 10) žaidimo objektų ir jų nuotraukas įkėlę į savo paskyrą svetainėje www.vetrungiukelias.lt! Prizų skaičius ribotas.

 

Žaidimo dalyviams prizus dovanoja Vėtrungių kelio partneriai.

 

Papildoma informacija:

Registracijos formoje būtina nurodyti adresą, kuriuo, laimėjimo atveju, bus išsiųstas prizas. Dėl kitų prizo atsiėmimo būdų, susisiekite asmeniškai el. paštu info@vetrungiukelias.lt arba parašykite mums žinutę „Facebook“ paskyroje – @vėtrungių kelias.

Pasiimk gerą nuotaiką ir pradėk kelionę!

Susitikime Vėtrungių kelyje!

Visą informaciją apie žaidimą galite rasti:

www.vetrungiukelias.lt   

www.facebook.com/vetrungiukelias  

Kilus klausimams kreiptis tel.: 8 671 28200 arba

info@vetrungiukelias.lt

------------------------

Dalyvaudami žaidime dalyviai sutinka, kad būtų tvarkomi jų asmens duomenys (Vardas, Pavardė, el.p. adresas) bei sutinka laikytis nurodytų taisyklių ir ŽAIDIMO vykdytojo sprendimų. Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teises Šilutės kultūros ir pramogų centrui viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų vardus ir ŽAIDIME pateiktas jų nuotraukas. Informacija gali būti viešai skelbiama internetinėse svetainėse: www.vetrungiukelias.lt, silutekpc.lt,Šilutės kultūros ir pramogų centro "Facebook" paskyroje bei Šilutės rajono spaudoje. Visi ŽAIDIMO vykdymo tikslu tvarkomi duomenys gaunami tiesiogiai iš ŽAIDIMO dalyvio. ŽAIDIMO vykdytojas taiko tinkamas apsaugos priemones, kad ŽAIDIMO dalyvio asmens duomenys būtų apsaugoti nuo neteisėto tvarkymo. ŽAIDIMO dalyvis dėl savo asmens duomenų tvarkymo, teisių įgyvendinimo, taikomų saugumo priemonių, bet kokių kitų su duomenų apsauga susijusių klausimų gali kreiptis į ŽAIDIMO vykdytoją el. paštu info@vetrungiukelias.lt