Kviečia į „Spanguolių žygį“

Jo metu rinksime lėšas sudegusio pažintinio tako dalies atstatymui, kurias perduosime Nemuno deltos regioninio parko direkcijai. Žygiuodami galėsime šiek tiek paspanguoliauti, aptarsime uogavimo, tuo pačiu grybavimo, laukinių augalų rinkimo subtilybes ir taisykles. 
Kviečiame atvykti mažus ir didelius, pasimokyti protingai naudotis pelkės teikiamomis gėrybėmis, pasigerėti rudenėjančia pelke ir prisiminti, kad žmogaus elgesys gamtoje turi būti atsakingas. Taip pat suvokti, kad dėl žmogaus kaltės sudegusio tako dalies atstatymas turėtų būti visų mūsų rūpestis.
Su savimi turėkite guminius batus bei atsarginę aprangą, netyčia sušlapus. Taip pat įsimeskite nedidelį užsukamą stiklainiuką spanguolėms. Galėsime prisiskinti pelkinių gailių viršūnėlių ir pasigaminti kvapnių maišelių rūbų spintoms – tam pasiimkite žirkles ir sviestinio (kepimo) popieriaus bei popieriaus susegėją. Žirklės reikalingos ir norintiems parsivežti šilinių viržių arbatai. Nepamirškite sklidino termoso ir sumuštinių sau bei draugams!
Dalyviai renkasi nuo 10:00 prie Aukštumalos pažintinio tako pradžios, nuoroda čia https://goo.gl/9yxX39 .
Lėšos tako atnaujinimui renkamos nuo 10:00 iki žygio pradžios laiko – 11:00.
Preliminarus žygio atstumas – 7 km, trukmė – ne daugiau 4 val.
Dalyvių skaičius ribotas.
Norintys dalyvauti būtinai užsiregistruokite internetu.

Registracijos forma čia: https://goo.gl/forms/pGDnSOinrOjVbCC62

Tel. pasiteiravimui – 868870557